Khloe shkëlqen në bikine blu - Bota Sot
Khloe shkëlqen në bikine blu

Mediale Vip

Khloe shkëlqen në bikine blu

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 20:19
Khloe Kardashian

Ylli i Keeping Up With the Kardashians ka postuar foto seksi në bikine sot në Instagram.    

“Këtë verë jam e fokusuar në veten time, me mendje, trup, shpirt. E fokusuar në paqe dhe fuqi”, shkruan ajo.

Në foto, nëna e vajzës True pozon në një bikini ngjyrë blu. Për të përkryer pamjen e saj, ajo veshi gjithashtu një palë vathë blu dhe një kapelë.

Në korrik, ajo njoftoi se shumë fansa dhe ndjekës i kishin kërkuar që të fillonte të postonte stërvitjet e saj dhe se duke pasur parasysh vëllimin e lartë të kërkesave, ajo do të përpiqej të fillojë të filmojë ato përsëri.

Videot e saj të reja të stërvitjes vijnë në mes të sezonit të saj të tretë të Revenge Body me Khloe Kardashian, një shfaqje që ajo filloi në 2017, pas ndarjes nga ish-bashkëshorti, Lamar Odom.

Në këtë sezon, Kardashian përqendrohet në ndihmën e njerëzve për të përmirësuar gjendjen e tyre fizike, por edhe jetën e tyre, duke sjellë ekspertë të bukurisë dhe stilit për të ndihmuar transformimin e pjesëmarrësve.

Image


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat