Siç u paralajmërua, PINT publikojnë ‘Rick Ross’ - Bota Sot
Siç u paralajmërua, PINT publikojnë ‘Rick Ross’

Mediale Vip

Siç u paralajmërua, PINT publikojnë ‘Rick Ross’

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 20:49
Lluni dhe MC Kresha

PINT kanë lansuar këngën e re.

Ashtu edhe si lajmëruan orë më parë Mc Kresha, Lyrical Son dhe Lluni sapo publikuan këngën e tyre të re.

Kënga titullohet ‘Rick Ross’ projekt ky që pritet të pëlqehet nga adhuruesit e muzikës rep, Lluni edhe këtë herë vë në pah  talentin në lojën me fjalë.

Për tekstin janë kujdesur vet interpretuesit ndërsa puna e klipit i është besuar ‘Pinkmoon’.

Kënga nuk ka bërë ende një orë nga publikimi por tanimë ‘Rick Ross’ numëron mijëra klikime në Youtube. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat