Kejvina me këtë ‘Twerk’ ua bënë të pa mundur gjumin

Mediale Vip

Kejvina me këtë ‘Twerk’ ua bënë të pa mundur gjumin

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 21:20
Kejvina Kthella

Provokimet nga Kejvina nuk kanë të ndalur.

Kejvina Kthella njihet si një nga figurat më provokuese të shoubizit pas fotografisë me këmbët e hapura tani ajo vjen me një vallëzim sensitiv.

Ish velina tek emisioni ‘Xing’ do ua pengoj gjumin këtë mbrëmje ndjekësve të saj me videon që sapo ka publikuar në Instagram ku shihet duke bërë ‘Twerk’ në ballkon.

Kejvina është duke i kaluar ca ditë pushimi në bregdetin shqiptar së bashku me reperen Tayna dhe modelen shqiptare Vildane Zenelin.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat