Stresi befason me veprimin që ndërmerr ndaj Ledrit

Mediale Vip

Stresi befason me veprimin që ndërmerr ndaj Ledrit

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 23:14
Stresi dhe Ledri

Stresi ka befasuar të gjithë me postimin e fundit.

Stresi dhe Ledri njihen që nga koha kur të dy ishin pjesë e labelit ‘BabaStars’ por me largimin e Ledrit nga grupi marrëdhëniet kishin filluar të ftohen.

Këto raporte filluan të përkeqësohen në momentin kur reperi nga Kosova po shoqërohej me Noizyn, ku artisti nga Tropoja Stresi e kishte quajtur madje edhe femër vite më parë.

Tani për çudi ata kanë arritur të rregullojnë raportet mes tyre duket së gjithçka ka mbetur në histori, Arkimedi (Stresi) pak më parë publikoi një video në Instastory ku shihet në veturë duke dëgjuar këngën e fundit të Ledrit ‘MEM’.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat