Shyhrete Behluli takon aktoren e njohur turke - Bota Sot
Shyhrete Behluli takon aktoren e njohur turke

Mediale Vip

Shyhrete Behluli takon aktoren e njohur turke

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 08:33
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli takoi nga afër aktoren turke Semra Dinçer.

Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Semra Dinçer.

Semra njihet për rolin që ka në serialin “Kuzey Guney”, ndërsa ditët e fundit po qëndron për vizitë në Kosovë.

Image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli pati rastin ta takonte nga afër atë dhe shkrepën një foto bashkë.

“Me aktoren shume te njohur turke @semradincer.official ”, ka shkruar këngëtarja.

Në këtë foto, Shyhretja dhe Semra pranuan komente të shumta nga ndjekësit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat