Ndizet “Tiki Taka”, shton edhe një tjetër bukuroshe në panel

Mediale Vip

Ndizet “Tiki Taka”, shton edhe një tjetër bukuroshe në panel

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 13:14
Giorgia Venturini

Emisioni sportiv italian “Tiki Taka”, që zhvillohet çdo të diel në mbrëmje në Italia 1, vijon të përforcojë panelin e të ftuarve të përhershëm në studio, teksa së fundi ka shtuar një tjetër femër seksi.

Bëhet fjalë për Giorgia Venturini, ish pjesëmarrëse në “Ishullin e të famshmëve 2019”, e cila çdo të diel në mbrëmje do t’i bashkohet grupit të përbërë nga Christian Vieri, Antonio Cassano dhe Wanda Nara.

Kjo e fundit do të jetë për herë të dytë radhazi në panelin e “Tiki Taka”-s, ndërsa tashmë që i bashkohet edhe Venturini, studioja pritet të shndërrohet në një ambient vërtetë “të nxehtë” dhe të marrë audiencën italiane dhe jo vetëm, të dielave në mbrëmje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat