Kështu nis dita në familjen e Cristiano Ronaldos - Bota Sot
Kështu nis dita në familjen e Cristiano Ronaldos

Mediale Vip

Kështu nis dita në familjen e Cristiano Ronaldos

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 13:33
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo e nisi ditën me një portret familjar.

Cristiano Ronaldo mëngjesin e sotëm e nisi pranë personave më të dashur për të.

Futbollisti postoi një fotografi ku shfaqet pranë partneres, Georgina Rodriguez dhe tre fëmijëve të tij.

Image

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar ai sipër fotos, ku e gjithë familja shihen duke shijuar mëngjesin.

Për ndryshe, e gjithë familja po relaksoheshin në ambient të hapur dhe dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...