Bëhen bashkë dy modelet shqiptare, ‘djegin’ rrjetin me këtë foto në det

Mediale Vip

Bëhen bashkë dy modelet shqiptare, ‘djegin’ rrjetin me këtë foto në det

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 15:33
 Adrola Dushi dhe Kristina Baki

Dy modelet e njohura shqiptare u bënë bashkë për pushime.

 Adrola Dushi dhe Kristina Baki kanë publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaqen bashkë.

Ato u fotografuan duke u relaksuar në anije, ndërsa të veshura në bikini shfaqën format perfekte trupore.

“Shoqja ime më e mirë është ajo që e nxjerr më të mirën time”, ka shkruar Adrola mbi foto.

Modelet pranuan pëlqime dhe komente të shumta pozitive nga ana e ndjekësve.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat