Luana Vjollca vjen me një emision të ri?

Mediale Vip

Luana Vjollca vjen me një emision të ri?

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 19:19
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka paralajmëruar diçka speciale për fansat e saj.

Luana Vjollca nuk ka të ndalur si në muzikë ashtu edhe në emisione televizive, moderatorja sapo konfirmoi se shumë shpejt vjen me diçka të veçantë.

Moderatorja/këngëtarja në postimin e ndarë në Instagram shihet nën kujdesin e disa grimerëve duke u bërë gati për xhirime dhe si mbishkrim la “Duke u bërë gati për diçka speciale”.

Luana nuk ka cekur nëse është duke përgatitur projekt muzikor apo do kthehet në ekranet televizive me një tjetër emision argëtues.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting ready for something special... 🎬💋

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat