Agon Amiga feston ditëlindjen e parë të birit me këtë imazh të ‘ëmbël’ familjar - Bota Sot
Agon Amiga feston ditëlindjen e parë të birit me këtë imazh të ‘ëmbël’ familjar

Mediale Vip

Agon Amiga feston ditëlindjen e parë të birit me këtë imazh të ‘ëmbël’ familjar

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 20:39
Agon Amiga

Agon Amiga fitoi epitetin baba një vit më parë.

Agon Amiga sot ka festuar ditëlindjen e parë të birit Noelit të me një portret familjar.

Në fotografinë e publikuar me gruan Egzonën dhe të birin dikur ish anëtari tek grupi ‘BabaStars’ është munduar që me disa fjalë të shpreh dashurinë e tij.

“Dhurata më e madhe dhe kuptimi i plotë i dashurisë. Nuk po mundemi me besu që i ke mubushë 1 vjetë. Të duam pafund Noel” ishte shkrimi i reperit në postimin e bërë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat