Gashi po përmbush çdo fjalë nga kënga ‘My Year’, reperi shënon një tjetër sukses të madh

Mediale Vip

Gashi po përmbush çdo fjalë nga kënga ‘My Year’, reperi shënon një tjetër sukses të madh

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 21:11
Gashi

Gashi ka shënuar suksesin e radhës.

Gashi në fillim të këtij viti kishte publikuar këngën ‘My Year’ në bashkëpunim me Geazy dhe është duke i përmbushur çdo rresht të këngës, shkruan lajmi.net.

Pasi këngët e tij po bëhen hit thuajse në tërë botën reperi ka impresionuar njërën nga revistat prestigjioze me sukseset e tij, ‘GQ’ ka publikuar fotografinë e Gashit në kopertinën e tyre.

Revista e bazuar në New York ka zgjedhur kosovarin e suksesshëm të mbuloj ballinën e tyre për këtë sezon. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GQ 2019 digital cover 🧡

A post shared by GASHi (@gashi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat