Ava Max publikon këngën e re, por pa videoklip - Bota Sot
Ava Max publikon këngën e re, por pa videoklip

Mediale Vip

Ava Max publikon këngën e re, por pa videoklip

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 21:13
Ava Max

Kanë kaluar një vit që nga publikimi i këngës “Sweet but Psycho” nga shqiptarja, Ava Max.

Ky projekt i solli asaj famë të madhe, ndërsa arriti shikime e dëgjime në platformat e ndryshme muzikore, përfshirë edhe kanalin YouTube.

Një metodë më efektive për blerjen e një banese të re

Ndërkohë solli edhe këngë të tjera që u prit mirë prej fansave dhe publikut gjersa gjatë ditës së sotme publikoi edhe një këngë të re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat