Modelja shqiptare bëhet imazhi zyrtar i markës së njohur të veshjeve sportive

Mediale Vip

Modelja shqiptare bëhet imazhi zyrtar i markës së njohur të veshjeve sportive

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 23:10
Arbenita Ismajli

Shqiptarët po arrijnë suksese edhe në botën e modelizmit.

Arbenita Ismajli ka qenë një nga emrat për të lakuar këto muaj në mediat rozë kjo për shkak lidhjes me Feron dhe jetës së saj profesionale.

Modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Angli ka shënuar një sukses të ri në karrierën e saj. Zeshkania është bërë imazh në njërën nga brendet më të njohura sportive.

Bëhet fjalë për brandin e njohur britanik ‘JD Sports’ për të cilin Arbenita ka prezantuar veshjet e gjinisë femrore. 

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat