Do habiteni sa para shpenzon në muaj Tyson për marihuanë

Mediale Vip

Do habiteni sa para shpenzon në muaj Tyson për marihuanë

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 09:07
Mike Tyson

Mike Tyson qenka i fiksuar pas marihuanës.

Mike Tyson ka shokuar të gjithë me deklaratën e tij së fundmi gjatë një interviste ku tregon se sa para shpenzon gjatë muajit vetëm për marihuanë.

Ish-boksieri ka thënë se “Sa konsumojmë gjatë muajit? Është afro 40 mijë dollarë” kjo deklaratë e Tyson bëri bujë në rrjete sociale.

Dimë se edhe Snoop Dog është një adhurues i madh i kësaj substance, ai në llogarinë e tij në Facebook ndau videon e boksierit dhe thotë se kjo po që është një goditje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat