Fifi konfirmon: Kënga e radhës një bashkëpunim

Mediale Vip

Fifi konfirmon: Kënga e radhës një bashkëpunim

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 09:32
Fifi

Fifi duket se ka filluar punët për projektin e ri.

Fifi ka qenë mjaft aktive muajt e fundit duke publikuar tre këngë brenda më pak se dy muaj dhe nuk ka ndërmend të ndalet ajo ka paralajmëruar edhe një tjetër.

Artistja këtë e konfirmoi përmes rrjetit social Instagram, ajo u pyet nga një ndjekës se kënga e radhës a është në bashkëpunim me një djalë apo vajzë.

Fifi ia ktheu se kënga e re është një bashkëpunim me një djalë, por nuk dha më shumë detaje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat