Vajza e Ermal Fejzullahut në hapat e të atit, performon me këngët e tij - Bota Sot
Vajza e Ermal Fejzullahut në hapat e të atit, performon me këngët e tij

Mediale Vip

Vajza e Ermal Fejzullahut në hapat e të atit, performon me këngët e tij

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 10:08
Famijla e Ermal Fejzullahut

Era tërheq vëmendjen me zërin e saj.

Ariana Fejzullahu bashkëshortja e Ermal Fejzullahut dje kishte organizuar një festë për fëmijën e katërt që pritet të vijë në jetë pas disa javëve.

Në fetën e organizuar kanë qenë të pranishëm edhe shumë fytyra publike.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ‘rrëmbeu’ vajza e vogël e Ermalit e cila ka kënduar këngën e babait të saj ‘Fshatarja Ime’.

Kjo nuk është hera e parë që Era mahnit publikun me zërin e ‘ëmbël’, herë pas here Ermali publikon video të saj duke kënduar, dhe Era po ndjek hapat e babait dhe gjyshit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat