Befasia e Kadri Veselit në dasmën e çiftit nga Suhareka - Bota Sot
Befasia e Kadri Veselit në dasmën e çiftit nga Suhareka

Mediale Vip

Befasia e Kadri Veselit në dasmën e çiftit nga Suhareka

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 11:39
Kadri Veseli

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli ishte dëshmitar në dasmën e asambleistit të PDK-së në Suharekë, Rilind Krasniqit.   

Dje në Suharekë asamblisti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës Rilind Krasniqi i ka dhënë fund beqarisë.

Asambleisti ka lidhur kurorë me Albana Gashin dhe në ceremoninë e martesës ishin prezent edhe miqtë nga politika, por ajo që befasoi çiftin ishte padyshim edhe prezenca e Kadri Veselit.

Krye parlamentari ishte dëshmitar në martesën e tyre dhe prezenca e tij gëzoi tej mase Rilindin dhe Albanën në këtë datë të veçantë për ta.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat