Gjoksi i Gjyste Vulaj gati të ‘shpërthej’

Mediale Vip

Gjoksi i Gjyste Vulaj gati të ‘shpërthej’

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 11:52
Gyjste Vulaj

Gyjste Vulaj ka zbuluar shumë në videon e fundit ku shihet pa reçipeta.

Gjyste Vulaj ka joshur ndjekësit e saj në Instagram me videon e fundit ku është paraqitur shumë atraktive në një fustan provokues.

Këngëtarja ka filmuar veten para pasqyrës dhe ka vënë në plan të parë gjoksin ‘bombastik’ me të cilin ka arritur të marrë vëmendjen e publikut.

Edhe pse aktive në rrjete sociale Gjyste i ka munguar skenës së muzikës, kënga e fundit e saj është publikuar në fillim të këtij viti dhe titullohet ‘Askush Si Na’. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat