Kylie dhe Kim i futen edhe një biznesi - Bota Sot
Kylie dhe Kim i futen edhe një biznesi

Mediale Vip

Kylie dhe Kim i futen edhe një biznesi

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 13:39
Kylie dhe Kim Kardiashian

Kylie dhe Kim kanë krijuar parfumin e tyre.

Kylie Jenner ka nën pronësi kompaninë e pordukteve të bukurisë ‘KylieCosmetics’ me anë të cilave është bërë edhe miliarderja më e re në botë.

Tani 22-vjeçarja bashkë me motrën e saj Kim Kardashian kanë krijuar linjën e tyre të parfumeve të cilat do hidhen në shitje gjatë këtij muaji saktësisht më 23 gusht.

Motrat kanë përdorur llogaritë e tyre në Instagram për të reklamuar parfumin e buzëve e cila po ashtu është krijuar në formën e buzëve.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...