Befason Maria e serialit “Për ty” publikon foto krejtësisht nudo

Mediale Vip

Befason Maria e serialit “Për ty” publikon foto krejtësisht nudo

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 13:45
Ana de la Reguera

Telenovela latino-amerikane “Për ty” ka pasur një sukses të madh në vendin tonë, duke qenë se ishte e para e dubluar në gjuhën shqipe.

Padyshim që aktorja me rolin kryesor, Ana de la Reguera, e njohur si “Maria” arriti të pëlqehej shumë nga publiku.

Edhe pse kanë kaluar vite që ky serial ka përfunduar, personazhet e Antonios dhe Maris komentohen ende.

Madje kjo e fundit është mjaft aktive dhe në rrjete sociale, ku përveç projekteve publikon dhe pamje nga përditshmëria.

Së fundmi, aktorja ka pozuar në bikini, ndërsa ka marrë vëmendjen me paraqitjen e saj mjaft provokuese.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat