“Krejt me harru” një hit ka ardhur nga Alida dhe Xhero - Bota Sot
“Krejt me harru” një hit ka ardhur nga Alida dhe Xhero

Mediale Vip

“Krejt me harru” një hit ka ardhur nga Alida dhe Xhero

Nga: M.GJ Më: 20 gusht 2019 Në ora: 14:41
Alida Duka

Një super projekt muzikor nga ato më të veçantët që jemi mësuar të shohim në duet sapo ka ardhur.

Këngëtarja shumë e njohur Alida Duka sapo ka sjellë këngën në duet me Xheron me titull "Krejt me harru".

Kënga është punuar nga vëllau i saj Stine Records e klipi po nga ky produksion është realizuar në Ulqin. Alida sapo e ka dëgjuar këtë këngë në studion e vëllaut të saj që bën hite i ka pëlqyer pa masë ndërsa ka nisur të pritet mjaft mirë.BS

Alida sapo e ka dëgjuar këtë këngë në studion e vëllaut të saj që bën hite i ka pëlqyer pa masë ndërsa ka nisur të pritet mjaft mirë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...