“Ato po bënin dashuri”, Miley dhe Kaitlynn në momente intime në klub - Bota Sot
“Ato po bënin dashuri”, Miley dhe Kaitlynn në momente intime në klub

Mediale Vip

“Ato po bënin dashuri”, Miley dhe Kaitlynn në momente intime në klub

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 15:06
Liam Hemsworth, Miley Cyrus

Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus dhe Kaitlynn Karter janë parë në momente në një klub në Hollywood.

Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter janë parë mbi njëra-tjetrën në një klub në Hollywood fundjavën e kaluar, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 26 vjeçarja dhe ylli i reality shout, 30-vjeçe kohët e fundit janë ndarë nga partnerët e tyre, Liam Hemsworth dhe Brody Jenner.

Është pohuar se ato shijuan një natë bashkë në Soho House në West Hollywood, ku të pranishmit thanë se i panë duke u puthur me njëra-tjetrën.

Një burim tha për “Page Six” se “ato ishin të obsesionuara për njëra-tjetrën dhe nuk mund t’i mbanin duart larg njëra-tjetrës.

“Ato po putheshin kudo, në banjë, në bar, në mes të dyshemesë. Ato në thelb kishin marrëdhënie seksuale. Nuk ka dyshim se ato janë bashkë”, shtoi burimi.

Miley dhe Katilyn u panë për herë të parë duke u puthur në një varkë në Itali në fillim të këtij muaji, pasi i kishin dhënë fund martesave.

Por, së fundi familjarët e Miley dhe Liam kanë thënë se çifti po rishqyrtojnë vendimin e divorcit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...