Capital T ka dy fjalë për tenorin Ramë Lahaj - Bota Sot
Capital T ka dy fjalë për tenorin Ramë Lahaj

Mediale Vip

Capital T ka dy fjalë për tenorin Ramë Lahaj

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 15:29
Capital T dhe Ramë Lahaj

Capital T ka diçka për të thënë për tenorin Ramë Lahaj.

Capital T ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë tenorit Ramë Lahaj.

Reperi pranë kësaj fotoje shtoi fjalë të mëdha për tenorin, të cilin e quajti krenari të muzikës klasike.

“Me krenarinë tonë në skenën e muzikës klasike, shoku im Ramë Lahaj”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Ramë Lahaj ka mbajtur koncert në qendër të Prishtinës më 1 gusht, ku mblodhi në një vend fansat e zhanrit të muzikës klasike. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat