Avokatja shqiptare merr gjithë vëmendjen me paraqitjet nga plazhi - Bota Sot
Avokatja shqiptare merr gjithë vëmendjen me paraqitjet nga plazhi

Mediale Vip

Avokatja shqiptare merr gjithë vëmendjen me paraqitjet nga plazhi

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 18:29
Redona Koci

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e saj trupore.

Koci e cila ka marrë epitetin si avokatja joshëse shqiptare, nuk heziton aspak t’i shfaqë asetet e saj të bollshme.

Së fundmi ajo ka vendosur që të relaksohet në plazhet shqiptare nga ku dhe po sjellë pamje të ndryshme.

E veshur në bikini dhe me poza joshëse, Redona Koci ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj.

Kujtojmë që për Kocin kanë shkruar edhe mediat e huaja duke e konsideruar si një prej vajzave më tërheqëse shqiptare.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...