Pas gjashtë vitesh histori dashurie, këngëtarja 20-vjeçare "ndan" çiftin e njohur - Bota Sot
Pas gjashtë vitesh histori dashurie, këngëtarja 20-vjeçare "ndan" çiftin e njohur

Mediale Vip

Pas gjashtë vitesh histori dashurie, këngëtarja 20-vjeçare "ndan" çiftin e njohur

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 22:53
Jamie Foxx, Sela Vave

Çifti i njohur hollivudian, Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë. Thuhet se lidhja e tyre 6-vjeçare mori fund për shkak të disa fotografive që qarkulluan në rrjet.

Fituesi i Oscar u fotografua duke festuar me këngëtaren 20-vjeçare Sela Vave, gjë që nxiti spekulimet se Jamie po tradhtonte Katie.

Një burim ka cituar fjalët e aktores duke thënë: "Ajo çfarë bën Jamie është punë për të, ne nuk kemi qenë bashkë prej muajsh."

Ata nisën lidhjen që në vitin 2013, rreth një vit pasi Kate u nda nga Tom Cruise. Në fillim mbanin një lidhje sekrete duke u takuar në hotele natën, por më vonë vendosën të shfaqeshin si një çift i dashuruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...