Kris Jenner është aq e pasur sa s’e ka bezdi që dadoja i vjedhi gjëra

Mediale Vip

Kris Jenner është aq e pasur sa s’e ka bezdi që dadoja i vjedhi gjëra

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 22:57
Kris Jenner

Kris Jenner është aq e pasur sa nuk i intereson se a po vjedhin dadot nga ajo …. deri në një pikë.

Heather McDonald pohoi të hënën se Kris e dinte që ndihmueset po merrnin gjëra nga ajo po refuzoi të bënte diçka lidhur me këtë.

Komedianja dhe miku i familjes tregoi për Daddy Issues për një bisedë me Kourtney Kardashian, ku i kishte treguar se si e kishte pushuar nga puna nje dado pasi kishte vjedhur.

“Kourtney më tha ‘Si ju vodhi ajo?’ dhe unë vazhdova ‘Ugh, po!. Më pas ajo tha ‘Oh Zoti im, nëna kishte si shumë dado që vodhën nga ne që ajo nuk do t’i pushonte nga puna'”.

Ajo gjithashtu tha se Kris nuk i kishte bezdi vjedhjet përderisa mendonte se dadoja kujdesej mirë për fëmijët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat