Demi Lovato feston ditëlindjen mes miqve

Mediale Vip

Demi Lovato feston ditëlindjen mes miqve

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 23:17
Demi Lovato

Ditën e sotme Demi Lovato ka mbushur  27 vjeçe dhe për këtë ditë speciale ka vendosur të festojë së bashku me miqtë më të mirë.

Këngëtarja ndodhet në Londër dhe në mbrëmje ka festuar së bashku me Ariana Granden, ekipin e saj dhe menaxherin e tyre të përbashkët, Scooter Braun.

Demi ka publikuar në Instagram disa video në të cilat shihet se të gjithë ata që i janë gjendur pranë e kanë uruar me një tortë dhe duke kënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat