Shpallet si femra më e bukur në botë nga shkenctarët e Teksasit - Bota Sot
Shpallet si femra më e bukur në botë nga shkenctarët e Teksasit

Mediale Vip

Shpallet si femra më e bukur në botë nga shkenctarët e Teksasit

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 00:15
Kelly Brook

E thonë shkencëtarët, kjo është femra me trupin më të bukur në botë.

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren angleze Kelly Brook e cila është shpallur nga shkenctarët e Teksasit si femra më e bukur.

Por jo vetëm kaq, ekspertët e anatomisë së Universitetit të Teksasit kanë shpërndarë pyetësorë për studentët e tyre, të cilët kanë qenë të detyruar që të shkruajnë për masat perfekte të trupit femëror, sipas tyre.

Përpos kësaj, një tjetër detyrë ka qenë edhe që të bëjnë dizajnin preciz të fytyrës dhe flokëve që ata i konsiderojnë më të bukura.

Dhe përshkrimet që studentët bënë i përshtateshin më shumë Kelly Brook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...