Kim Kardashian shpërndan imazhe ku shihen fëmijët e saj

Mediale Vip

Kim Kardashian shpërndan imazhe ku shihen fëmijët e saj

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 06:08
Psalm, Saint, dhe North West

Kim Kardashian ka ndarë me publikun fotografi ku shihen gjithë fëmijët e saj, bie në sy edhe fëmija i katërt, Pslam West i cili është parë rrallë.

Ato u publikuan për fansat e saj të shumtë që e përcjellin hap pas hapi bukuroshen. 

Tre fëmijët, Psalm, Saint, dhe North West u shfaqën së bashku. 

Kujtojmë që Kim dhe reperi Kanye West shfaqen tejet të lumtur së bashku duke krijuar një familje që nuk hezitojnë ta ekspozojnë herë pas here.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat