Angela Martini ngre temperaturat me këtë pozë - Bota Sot
Angela Martini ngre temperaturat me këtë pozë

Mediale Vip

Angela Martini ngre temperaturat me këtë pozë

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 07:42
Angela Martini

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini nuk i lë fansat e saj që ta harrojnë

Ajo me ta e ka ndarë një foto të re në Instagram dhe duket joshëse e veshur me një fustan të shkurtër i cili i zbulon këmbët.

“Përqafoni dhimbjen dhe ju do të fitoni këtë lojë!”, ka shkruar ajo ndër të tjera pranë postimit të fotografisë.

Angela njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...