Djali i saj mbushi gjashtë muaj, Elita ia publikon imazhin e ëmbël - Bota Sot
Djali i saj mbushi gjashtë muaj, Elita ia publikon imazhin e ëmbël

Mediale Vip

Djali i saj mbushi gjashtë muaj, Elita ia publikon imazhin e ëmbël

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 08:45
Elita dhe Gjiko me djalin

Elita Rudi solli një imazh të ëmbël të djalit.

Elita Rudi dhe Gjiko gjashtë muaj më parë fituan epitetin prindër për herë të parë.

Moderatorja së fundi postoi një fotografi me Zërin në duar pranë një dreri, teksa vogëlushi po buzëqeshte.

Image

“Zëri qeqeri i nanes 6 muaj”, ka shkruar Elita sipër fotos.

Për ndryshe, për dallim nga Elita që ende po pushon për të qëndruar pranë foshnjës, Gjiko është shumë aktiv me koncerte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...