Fjolla nis pushimet, ja nga kush po shoqërohet

Mediale Vip

Fjolla nis pushimet, ja nga kush po shoqërohet

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 14:19
Fjolla Morina

Fjolla Morina ka filluar pushimet pranë më të dashurve të saj.

Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të cilat i ka shkëputur nga pushimet.

Në këto pushime, këngëtarja po shoqërohet nga vajza dhe nëna, ndërsa duket se po kalon çaste të mrekullueshme.

Image

Për ndryshe, “Nace Nace” titullohet kënga e fundit e Fjolla Morinës, ndërsa po përgatit një të re.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat