Kur fotoshopi dështon, Kim Kardashian me gjashtë gishta në këmbë - Bota Sot
Kur fotoshopi dështon, Kim Kardashian me gjashtë gishta në këmbë

Mediale Vip

Kur fotoshopi dështon, Kim Kardashian me gjashtë gishta në këmbë

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 14:26
Kim Karadashian dhe Kylie Jenner

Kim Karadashian ka bërë një gafë të madhe në kampanjën e re.

Kim Kardashian disa herë ka qenë pre e kritikave për përdorim të madh të fotoshopit në fotografi.

Madje, kanë qarkulluar thashetheme se ajo dhe motrat e saj paguajnë paparacët për t’ua edituar fotografitë para se t’i publikojnë në medie.

Por, në reklamën e re të produkteve të grimit, ku u shfaq pranë Kyliet, Kim dështoi me përdorim të fotoshopit.

Në këmbën e majt, Kim ka gjashtë gishta, e kjo bëri që rrjeti të ‘vërshohet’ nga komentet e ndjekësve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...