Fero dhe Met Elshani i ndajnë rrugët, nënshkruajnë te noteri - Bota Sot
Fero dhe Met Elshani i ndajnë rrugët, nënshkruajnë te noteri

Mediale Vip

Fero dhe Met Elshani i ndajnë rrugët, nënshkruajnë te noteri

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 16:11
Fero dhe Met Elshani

Reperi, Fero nuk do të jetë më pjesë e ”On Records. Këtë e kanë bërë publike në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Marrëveshjen e kanë nënshkruar te noteri, ndërsa ndarja duket se është paqësore.

“Fansa, dashamirë, miq të dashur dua t’ ju lajmroj se që nga sot kemi përfunduar kontratën me kompaninë “On Records” ku jemi ndarë miqësisht me një marrëveshje të re ku unë do të vazhdoj si një artist i pavarur .

Por dhe ”On Records” ka të drejtën të rezervojë data për mua . Falënderoj fansat per supportin dhe kompaninë peë punën e palodhshme”, thuhet në njoftimin e Feros./Indeksonline/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...