E dashuruar në vetveten, Eni Koçi e cilëson veten ëmbëlsirë - Bota Sot
E dashuruar në vetveten, Eni Koçi e cilëson veten ëmbëlsirë

Mediale Vip

E dashuruar në vetveten, Eni Koçi e cilëson veten ëmbëlsirë

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 18:10
Eni Koçi

Eni Koçi duket se është dashuruar shumë në veten e saj.

E dashura e Genc Prelvukajt, ka publikuar një fotografi duke hedhur një paralele mes vetes dhe çokollatës.

“Kush është ëmbëlsira në këtë foto”, është pyetja e Enit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...