Leonora Jakupi në politikë? Këngëtarja jep më në fund përgjigjen e shumëpritur - Bota Sot
Leonora Jakupi në politikë? Këngëtarja jep më në fund përgjigjen e shumëpritur

Mediale Vip

Leonora Jakupi në politikë? Këngëtarja jep më në fund përgjigjen e shumëpritur

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 21:02
Lenora Jakupi

Leonora Jakupi ka treguar më në fund nëse po i futet apo jo politikës.

Nuk është hera e parë që po qarkullojnë lajme se Leonora Jakupi do ti futet politikës.

E lidhur me këtë, këngëtarja ka vendosur ta jap një përgjigje të prerë.

Ajo e ka bërë një postim në llogarinë e saj në Instagram, aty ku ka vendosur përgjigjen e shumëpritur e që është “Jo”.

Leonora duket se edhe për një kohë të gjatë do t’i përkushtohet muzikës dhe nuk e ka ndërmend të futet në politikë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...