Gwen Stefani është frymëzim për Rita Orën - Bota Sot
Gwen Stefani është frymëzim për Rita Orën

Mediale Vip

Gwen Stefani është frymëzim për Rita Orën

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 21:48
Rita Ora, Gwen Stefani

Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Prishtina, Rita Ora, ka thënë se për të është inspirim këngëtarja, Gwen Stefani.

Këtë e bëri të ditur Ora me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Ora ka publikuar një video të këngëtares dhe të bendit No Doubt kur ata performonin para publikuar para disa viteve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inspiration forever @gwenstefani @nodoubt #moodALWAYS 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼 I just love her

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Frymëzim përgjithmonë, Gwen Stefani, No Doubt”, ka shkruar Ora në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat