Vitet nuk kanë rëndësi, Rozana vazhdon të befasoj me format e saj trupore - Bota Sot
Vitet nuk kanë rëndësi, Rozana vazhdon të befasoj me format e saj trupore

Mediale Vip

Vitet nuk kanë rëndësi, Rozana vazhdon të befasoj me format e saj trupore

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 23:55
Rozana Radi

Rozana Radi është një emër mjaft i njohur në skenën muzikore shqiptare pasi ka shumë vite që ajo qëndron në skenë.

Përkundër që ka 42 vite dhe ka një kohë të gjatë në skenë ajo ende ka energjinë e duhur për të sjellë diqka të re.

Ajo që vihet re tek këngëtarja është forma trupore, të cilës ajo duket se i kushton mjaft kohë pasi në paraqitjet e fundit nga pushimet ajo shfaqet krenare në bikini duke ekspozuar forma të theksuara trupore. 

Kujtojmë që Rozana Radi njihet me këngët si : “Ma thuaj ti” , “Kur përfundon një dashuri” , “Jaba daba du”  e shumë të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat