Ju kujtohet Shpresa e “Përrallë me tupan”? Ja me kë është martuar ajo - Bota Sot
Ju kujtohet Shpresa e “Përrallë me tupan”? Ja me kë është martuar ajo

Mediale Vip

Ju kujtohet Shpresa e “Përrallë me tupan”? Ja me kë është martuar ajo

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 00:54
Flutura Basha

Aktorja e njohur Flutura Basha, prej vitesh jeton larg Kosovës. Në vendlindje kthehet vetëm për ndonjë rol aty-këtu ose për pushime.

E njohur për aftësitë e saj si aktore, Flutura është dëshmuar përmes dhjetëra roleve më teatër e televizion.

Masa e gjërë u njoh me të permes rolit të Shpreses në emisionin “Përrallë me tupan”, dikur shumë i shikuar nga publiku.

Flutura adhurohej për këtë rol dhe normalisht që publiku është i interesuar për të ditur më shumë për të,.

Aktorja prej vitesh është martuar me një shtetas amerikan.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...