Nora Istrefi pozon pa makijazh, vë në pah dukjen natyrale - Bota Sot
Nora Istrefi pozon pa makijazh, vë në pah dukjen natyrale

Mediale Vip

Nora Istrefi pozon pa makijazh, vë në pah dukjen natyrale

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 06:49
Nora Istrefi

Këngëtarja e estradës shqiptare, Nora Istrefi, është mjaft e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Në atë Instagram ajo numëron mbi 900 mijë ndjekës, teksa nuk i kursen imazhet dhe videot e ndryshme, përfshirë edhe ato nga përditshmëria

Këtë ditë, 33-vjeçarja ka ndarë me fansat disa fotografi pa makijazh, e cila tregon pamjen e saj natyrale.

Krahas dukjes, Nora vazhdon të jetë aktive edhe me projekte muzikore, e që të fundit këngë e lansoi para pak javësh.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...