Stërmbesa e Skënderbeut ka për të thënë diçka për Teuta Selimin - Bota Sot
Stërmbesa e Skënderbeut ka për të thënë diçka për Teuta Selimin

Mediale Vip

Stërmbesa e Skënderbeut ka për të thënë diçka për Teuta Selimin

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 10:40
Sophie Castriota, Teuta Selimi

Sophie Castriota ka thënë diçka për Teuta Selimin.

Stërmbesa e Skënderbeut, Sophie Castriota, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Së fundmi si rrallë herë ajo e ka publikuar një projekt muzikor, e është bashkëpunimi i Teuta Selimit me Bigem, kënga ‘Paranoja’.

“Të lumtë Teuta”, ka shkruar ajo pranë postimit të videos.

Kujtojmë se kënga është lansuar në Youtube një muaj më parë dhe ka grumbulluar më shumë se 1 milion klikime.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat