Modelja shqiptare heq bikinit në pjesën e sipërme, foton e publikon në rrjet

Mediale Vip

Modelja shqiptare heq bikinit në pjesën e sipërme, foton e publikon në rrjet

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 11:52
Trejsi Sejdini

Modelja shqiptare nuk i duron dot rrobat në trup.

Modelaja e njohur shqipare, njëherësh ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, aktualisht ndodhet me pushime në Ibiza.

Nga atje ajo me ndjekësit në Instagram ka ndarë foto të ndryshme, e në një të fundit duket më joshëse se kurrë më parë.

Kjo pasi ajo ka hequr bikinit në pjesën e sipërme dhe ka mbajtur gjoksin me duar, kështu duke marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat