E përlotur dhe e emocionuar; Angelina Jolie shoqëron djalin në universitet!

Mediale Vip

E përlotur dhe e emocionuar; Angelina Jolie shoqëron djalin në universitet!

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 13:40
Pamje nga videoja

Djali i parë i dyshes Angelina Jolie-Brad Pitt ka mbushur moshën e universitetit, dhe aktorja e ka regjistruar të birin në universitetin Yonsei në Seul të Koresë së Jugut, ku 18 vjeçari Madoxx do të qëndrojë në konvikt njëjtë si të gjithë nxënësit e tjerë.

Ka qenë Angelina ajo që e ka shoqëruar të birin në institucionin ku ai do të qëndrojë për 3 vitet e ardhshme. Në një video të postuar nga universiteti Yonsei, duket aktorja e njohur teksa e pëlotur dhe e emociouar bisedon me disa nxënës të tjerë të shkollës.

“Po mundohem të mos qaj”; dëgjohet t’u thotë Jolie bashkëbiseduseve teksa e ka të vështirë të fshehë emocionet për rrugëtimin e ri të të birit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by jowonnn🦄☂️ (@xx_efu) on

Ajo  çfarë është vënë re nga të gjithë ka qenë mungesa e Brad Pitt, i cili nuk është përfshirë në këtë moment të rëndësishëm të djalit të tij.

Në fakt kjo vjen për shkak të ftohjes së marrëdhënies mes Brad dhe Maddox, sepse babë e bir vitet e fundit nuk kanë pasur shumë komunikim me njëri-tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat