Gjysmë e zhveshur, Anxhelina publikon videon ku bën lëvizje joshëse

Mediale Vip

Gjysmë e zhveshur, Anxhelina publikon videon ku bën lëvizje joshëse

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 14:22
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina duke joshëse në videon e re të publikuar në Instagram.

Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj.

Këngëtarja shihet gjysmë e zhveshur dhe me lëvizjet që bën duket tejet joshëse në videon që e ka postuar para pak minutash në Instagram.

Anxhelina sa i përket karrierës po e vazhdon jashtë vendit, e shpesh po e shohim duke u shoqëruar me emra të njohur botëror.

Ajo është mike e afërt me grimerin Ariel andaj ka darkuar në të njëjtën tavolinë edhe me motrën e Kim Kardashian.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Too sweet 🍍

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat