Kunata ia bëri këtë urim Dua Lipës

Mediale Vip

Kunata ia bëri këtë urim Dua Lipës

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 19:05
Dua Lipa dhe Gigi Hadid

Dua Lipa pranoi urim të veçantë nga Gigi Hadid.

Dua Lipa sot feston ditëlindjen, duke pranuar urime të shumta nga miqtë, familjarët e fansat.

Në këtë ditë, për këngëtaren nuk kanë munguar as dhuratat, i dashuri i saj, Anwar Hadid i dhuroi asaj gur të çmuar.

Një urim të veçantë, Duas ia bëri edhe kunata e saj, Gigi Hadid, e cila e uroi përmes një fotografie ku shihen bashkë.

“Urime ditëlindjen engjëll, Dua Lipa”, janë fjalët e Gigit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat