Bebe Rexha provokon e veshur ngushtë: E di që është çmenduri të vdes për ty

Mediale Vip

Bebe Rexha provokon e veshur ngushtë: E di që është çmenduri të vdes për ty

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 19:33
Bebe Rexha

Bebe Rexha duket tejet atraktive në fotografinë e fundit.

Bebe Rexha ka ndarë me ndejkësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën provoki e veshur ngushtë.

Me pantallona të zi dhe këmishë të bardhë, këngëtarja dukej në formë të mirë, ndërsa imazhit ia la edhe një mbishkrim.

Image

“E di që është çmenduri të vdes për ty”, ka shkruar Bebe, e cila pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, Bebe Rexha së fundi ka konfirmuar që do të jetë në mesin e prezantuesve të këtij edicioni të “MTV VMA”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat