Arta Elezaj dhe ‘Jaht privat’, kush është personi që e shoqëron …

Mediale Vip

Arta Elezaj dhe ‘Jaht privat’, kush është personi që e shoqëron …

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 23:18
Arta Elezaj

Aktorja e njohur kosovare, Arta Elezaj njihet për jeten e saj luksoze.

Bukuroshja bjonde, për ndjekësit e saj në rrjetet sociale shpërndanë imazhe nga më të ndryshme duke frekuentuar vende gjithandej botës.

Në InstaStory ajo ka publikuar një fotografi, teksa duket duke kaluar kohën në një ‘jaht’.

Por, kush është personi që e shoqërinë në gjithë këtë ‘aventurë’ kaq unike, ajo nuk na e zbulon dot.

Megjithatë, ajo duket në disponim të mirë!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat