Lyrical Son në darkë romantike me bashkëshorten

Mediale Vip

Lyrical Son në darkë romantike me bashkëshorten

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 00:35
Lyrical Son dhe Gresa Krasniqi

Lyrical Son dhe Gresa Krasniqi sot kanë një arsye më shumë për të festuar.

Gresa Krasniqi sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime e dhurata.

Urimin më të veçantë ajo e mori nga bashkëshroti, reperi Lyrical Son, i cili zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar atë.

Në mbrëmje, çifti dolën për të festuar bashkë, ndërsa një foto e ndau me ndjekësit vetë bashkëshortja e reperit.

“Darka e ditëlindjes me dashurinë time”, ka shkruar ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat