Martohen Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, ja ftesat e dasmës

Mediale Vip

Martohen Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, ja ftesat e dasmës

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 00:55
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldëin do të martohen edhe një herë.

Çifti i njohur do të kenë një dasmë të dytë më 30 shtator të këtij viti.

Këtë e bëri të ditur TMZ me anë të një artikulli ku publikoi ftesat e dasmës, të cilat janë interesante.

Image

Këto ftesa të dasmës përmbajnë ilustrime ku mendohet se është fytyra e modeles dhe e këngëtarit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat