Kejvina publikon një nga imazhet e rralla, këtë herë jo në bikini - Bota Sot
Kejvina publikon një nga imazhet e rralla, këtë herë jo në bikini

Mediale Vip

Kejvina publikon një nga imazhet e rralla, këtë herë jo në bikini

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 09:19
Kejvina Kthella

Kjevina është mjaft e pranishme në titujt e mediave rozë.

Kejvina Kthella është emër shumë i lakuar në shoubizin shqiptar, kjo për shkak të fotografive provokuese që modelja publikon në rrjete sociale.

Por ndryshe nga herët e tjera tani ish velina e emisionit ‘Xing’ ka ndarë një fotografi në Instastory bashkë me familjen e saj ku shihen duke festuar për ditëlindjen e babait.

Portretit familjar po i mungon edhe një vajzë ajo është Dorisa Kthella grimere me profesion, dhe jo prezenca e saj duket se ka mërzitur Kejvinën. 

Image


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...